HNK Rijeka TV – presjek jesenskog dijela sezone
28.12.2015.

Hrvatski nogometni klub Rijeka svakog dana napreduje u svakom pogledu, a jedan od segmenta je i HNK Rijeka TV. U jesenskom dijelu na službenom portalu kluba odnosno youtube kanalu mogli ste pogledati veliki broj videa, bilo da se radilo o sažecima utakmica prve momčadi, atmosferi na novom stadionu, Rijeci II ili Školi nogometa.

Ujedno u jesenskom dijelu s emitiranjem je počela je klupska emisija u kojoj ste mogli pogledati intervuje s igračima prve momčadi, legendama kluba, priloge o projektu HNK Rijeka prijatelj djece i mnogim drugim stvarima.

U videu pogledajte presjek jesenskog dijela u režiji HNK Rijeka TV.

HNK Rijeka TV – presjek jesenskog dijela sezone