HNK Rijeka uručio Davoru Šukeru prigodan dar
30.05.2016.

Hrvatski nogometni klub HNK Rijeka uručio je Davoru Šukeru, predsjedniku Hrvatskog nogometnog saveza, prigodan dar kao zahvalu HNS-u za pokroviteljstvo 64. izdanja Kvarnerske rivijere.

Rijeka je u nedjelju pobijedila Akademiju Abuja 1:0 u finalu i na taj način osvojila 19. titulu. Davor Šuker, predsjednik HNS-a, prisustvovao je završnici, te je nakon finala uručio nagradu za najboljeg strijelca turnira.

Sve je to bio i uvod pred nadolazeći ogled, reprezentacija Hrvatske u subotu će od 20.15 na stadionu HNK Rijeka ugostiti San Marino uoči nastupa na Europskom prvenstvu u Francuskoj.