HNK Rijeka uručio dresove Klubu navijača Armada
29.05.2018.

Vlado Čohar, direktor Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, uručio je dresove Deanu Božiću, predsjedniku Armade koje će riječka navijačka skupina staviti na aukciju.

Naime, nakon posljednjeg kola prvenstva i utakmice protiv Hajduka, HNK Rijeka darovala je Armadi dresove u kojima su riječki nogometaši nastupili u Jadranskom derbiju u posljednjem kolu.

Novac prikupljen od prodaje  dresova bit će iskorišten za nabavku i postavljanje spomen-ploče Armade u spomen za žrtve Vukovara.

Dresovi odnosno prihod od prodaje otići će u jednu humanu svrhu i sjećanje na sve poginule u Domovinskom ratu.