HNK Rijeka uz Darivati.Može.Svatko.
17.04.2015.

Trener nogometaša Rijeke Matjaž Kek sudjelovao je u projektu Društva multiple skleroze Primorsko-goranske županije "Darivati.Može.Svatko" kojem je cilj informiranje mladih i osobama koje rade s mladima o bolesti multipla skleroza. Spot je sniman povodom svjetskog dana multiple skleroze što se svake godine održava 27. svibnja.

Uz Matjaža Keka, u snimanju spota na stadionu Kantrida sudjelovali su Đani Jakovac, član Društva multiple skleroze Primorsko-goranske županije, Lenka Udovički, akademska glumica i redateljica i Jelena Loparić, akademska glumica.