1. Momčad
Hrvatska pobijedila C. Goru, Radošević i Mišić igrali
27.03.2015.

Josip Radošević i Josip Mišić, nogometaši HNK Rijeka, igrali su za hrvatsku reprezentaciju do 21 godine što je u prijateljskom ogledu u Sesvetama pobijedila Crnu Goru 3:1. Crna Gora povela je golom Đorđevića u 32. minuti. Hrvatska je do pobjede stigla u završnici utakmice golovima  Perića (74'), Petra Mišić (86') i Krovinovića (87'). Josip Mišić i Josip Radošević od prve minute igrali su u redovima Hrvatske.

Izabranike Nenada Gračana 30. ožujka očekuje nova pripremna utakmica na gostovanju protiv Grčke. Hrvatska će u kvalifikacijama za EP igrati u skupini sa Španjolskom, Švedskom, Estonijom i San Marinom.