Hrvatska (U-16) osvojila razvojni turnir UEFA-e, Brekalo zapažen
16.04.2018.

Hrvatska nogometna reprezentacija do 16 godina osvojila je prvo mjesto na razvojnom turniru UEFA-e održanom u Bosni i Hercegovini.

Jakov Brekalo, nogometaš Rijeke, odigrao je zapaženu ulogu u slavlju Hrvatske. Brekalo je u prvoj utakmici protiv Bosne i Hercegovine ušao u drugom poluvremenu postigavši pogodak za 1:1, te je Hrvatska slavila 6:5 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Hrvatska je zatim pobijedila Azerbejdžan 1:0 pogotkom Solde (73') i Makedoniju 2:0 golovima Branštetera (31') i Jurčeca (38'), a Brekalo je u obje utakmice odigrao prvo poluvrijeme.