Škola : 1. HNL kadeti : 6. kolo
Hrvatski dragovoljac – Rijeka 0:3
26.10.2016.

Kadeti Rijeke slavili su protiv Hrvatskog dragovoljca 3:0 u zaostalom susretu 6.kola Prve HNL. Iako ih je dočekao loš teren i nisu mogli razviti karakterističnu pas igru, brzo su se prilagodili i zagospodarili terenom.

Rijeku je u vodstvo doveo Josip Mitrović u 17. minuti. Napadač Rijeke riješio se čuvara, izbio sam pred vratara i pogodio za 1:0.

U 23. minuti Kuqi je došao iz drugog plana i povisio na 2:0.

Konačni rezultat u 45. minuti postavio je Leon Petrović. Nakon dubinske lopte sam je izbio pred vratara i hladnokrvno matirao za 3:0. Rijeka je imala još dobrih prilika u prvom dijelu utakmice, međutim Vukov udarac odsjeo je na gredi.