Škola : 1. HNL juniori : 20. kolo
Hrvatski dragovoljac – Rijeka 0:3
14.05.2016.

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Hrvatski dragovoljac 3:0 u utakmici 20. kola upisavši šestu pobjedu ove sezone. Izabranici Darija Dabca odigrali su dobru utakmicu i s nova tri boda napravili novi korak u bijegu iz donjeg dijela ljestvice.

Nakon početnog ispitivanja snaga, te tvrde utakmice u prvom poluvremenu, Rijeka je slomila otpor suparnika u nastavku.

Rijeka je povela u 62. minuti kada je Viktor Svetić s lijeve strane prekrasnim udarcem matirao vratara Gellera - 0:1.

U 82. minuti Rijeka je potvrdila pobjedu. Tomljanović je izašao sam na vratara Hrvatskog dragovoljca koji mu je obranio prvi udarac, ali napadač Rijeke izborio se ponovo za loptu i poentirao - 0:2.

Konačan rezultat postavljen je u 88. minuti. Svetić je ponovo napravio višak i podvalio loptu za Franka Kovačevića koji je rutinski poentirao - 0:3.