Humanitarni turnir: veliko srce u Miškovićima kuca za Enu Škodu
14.09.2020.

Veliko srce kucalo je ove subote u Miškovićima, malom mjestu na otoku Pagu. Naime, mještani su pokrenuli akciju za prikupljanje novčanih sredstava u svrhu liječenja djevojčice Ene Škoda iz Povljane, kojoj je nakon dugotrajne borbe s neurofibromatozom dijagnosticiran i tumor na mozgu.

U Miškovićima je održan humanitarni malonogometni turnir, a u ovu hvalevrijednu akciju, koja je ubrzo poprimila široke razmjere, uključili su se brojni donatori, ne samo sa područja otoka Paga već iz cijele Lijepe naše.

PHOTO-2020-09-14-09-03-19

Iako je najvažnija bila humanitarna nota, valja spomenuti da je nakon zanimljivih ogleda u konkurenciji 26 ekipa, prvo mjesto odnijela momčad Steed Malbranque (Kaštela). Drugo mjesto zauzela je ekipa iz Škabrnje, a treće ekipa iz Kolana.

Za vrijeme trajanja natjecanja održana je aukcija potpisanih dresova i lopti reprezentacije Hrvatske i hrvatskih klubova, a organizirana je i tombola s vrijednim nagradama.