I dalje se isplati: kupite komplet ulaznica za drugi dio prvenstva!
01.02.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i dalje misli na svoje navijače. Uslijed velikog broja upita navijača, klub je odlučio prilagoditi cijene i ponuditi mogućnost kupnje povoljnijeg kompleta za osam prvenstvenih utakmica proljetnog dijela sezone u kojem Rijeku čeka borba za prvo mjesto.

Dodatna vrijednost kod kupnje kompleta ulaznica za osam prvenstvenih utakmica leži i u činjenici da će svi navijači koji kupe komplet ulaznica za drugi dio prvenstva iduće sezone (2016./2017.) imati povoljnije cijene pri kupnji godišnjih paketa.

Dakle, isplati se kupiti komplet za osam prvenstvenih utakmica!

Prodaja kompleta ulaznica počinje u utorak prije utakmice sa Rudarom iz Velenja na Zapadnim blagajnama od 15 sati.

Sve informacije i cijene ulaznica po sektorima pronađite u privitku.

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE