I predsjednik Rijeke Damir Mišković proslavit će rođendan u kampu HNK Rijeka
01.04.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka prvog dana travnja nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan u kampu HNK Rijeka! Na red su došli članovi koji su rođendan proslavili u ožujku, a njih očekuje i jedno posebno iznenađenje.

Naime u sklopu akcije: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu, kamp će posjetiti i predsjednik Rijeke Damir Mišković koji je rođendan također proslavio u ožujku.

U okviru obilaska novog stadiona članovi će imati  priliku ući u klupske urede, svlačionice, sky boxove, hospitality, prostorije pressa te u tunel kroz koji igrači izlaze na travnjak.