Iduće srijede nastavak akcije: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu
02.12.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u srijedu 7. prosinca nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu. Članovi rođeni u studenom i dobit će priliku razgledati novo zdanje na Rujevici  i zaviriti u dijelove kampa koji inače nisu dostupni javnosti.

Članovi će tako ujedno moći obići klupske urede, svlačionice, predsjednički sky box, hospitality, prostorije pressa te tunel kroz koji igrači izlaze na travnjak.

Članovi koji u srijedu u obilazak mogu se parkirati na klupskom parkingu koji se nalazi unutar trening kampa.

Za članove rođene u studenom obilazak kampa zakazan je za srijedu 7. prosinca u 18 sati.

Pozivamo Vas da zaključno sa 7. prosincem do 14 sati potvrdite svoj dolazak na klupski mail: clanstvo@nk-rijeka.hr ili na broj telefona 051/563-623.