Iduće srijede nastavak akcije: članovi, proslavite rođendan na novom stadionu
16.01.2017.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u srijedu 25. siječnja (18 sati) nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu. Na red su došli članovi HNK Rijeka rođeni u prosincu koji će prvi dobiti priliku u 2017. godini obići novo zdanje na Rujevici.

Kao i svi dosad, članovi rođeni u prosincu dobit će priliku obići kamp i zaviriti u prostorije koje nisu dostupne javnosti i tako dobiti jednu drugu perspektivu funkcioniranja jednog nogometnog kluba.

Za članove rođene u prosincu obilazak kampa zakazan je za srijedu 25. siječnja u 18 sati.

Članovi koji u srijedu dolaze u obilazak mogu parkirati na klupskom parkingu koji se nalazi unutar trening kampa.

Pozivamo Vas da zaključno sa 25. siječnja do 14 sati potvrdite svoj dolazak na klupski mail: clanstvo@nk-rijeka.hr ili na broj telefona 051/563-623.