Iduće srijede nastavak akcije: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu
28.09.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u srijedu 5. listopada nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu. Priliku da vide novo zdanje na Rujevici ovoga puta dobit će članovi kluba rođeni u rujnu koji su se učlanili u sezoni 2016./2017.

Članovi će i ovoga puta imati  priliku ući u klupske urede, svlačionice, predsjednički sky box, hospitality, prostorije pressa te tunel kroz koji igrači izlaze na travnjak.

Svi članovi koji tog dana dolaze u obilazak mogu se parkirati na klupskom parkingu koji se nalazi unutar trening kampa.

Za članove rođene u rujnu obilazak kampa zakazan je za srijedu 5. listopada u 18 sati.

Članovi se mole da potvrde dolazak na clanstvo@nk-rijeka.hr ili na 051/563-623 do 5. listopada u 14 sati.