Idućeg ponedjeljka nastavak akcije: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu
02.11.2016.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u ponedjeljak 7. studenog nastavlja s akcijom: Članovi, proslavite rođendan na novom stadionu.  Svim članovima HNK Rijeka će kroz cijelu godinu, u unaprijed određenim terminima, pružiti priliku da obiđu novi stadion.

Članovima HNK Rijeka to je nagrada za vjernost voljenom klubu i prilika da se dodatno upoznaju s njegovim funkcioniranjem.

U okviru obilaska novog stadiona članovi će imati priliku ući u klupske urede, svlačionice, sky boxove, hospitality, prostorije pressa te u tunel kroz koji igrači izlaze na travnjak.

Obilazak za članove kluba rođene u mjesecu listopadu održat će se u ponedjeljak 7. studenog u 18 sati.

Svi članovi koji tog dana dolaze u obilazak mogu parkirati na klupskom parkingu što se nalazi unutar trening kampa.

Pozivamo sve članove rođene u mjesecu listopadu da zaključno s ponedjeljkom (7. studenog) do 12 sati potvrdite svoj dolazak na klupski mail: clanstvo@nk-rijeka.hr ili 051/563-623.