Idućeg utorka nastavak akcije: članovi, proslavite rođendan na novom stadionu
23.02.2016.

Dragi članovi kluba,

Vaš je rođendan i nama važan dan!  Iz tog razloga, HNK Rijeka nastavlja s akcijom - samo za članove otvoren stadion HNK Rijeka. U utorak 1. ožujka zakazan je novi termin (17 i 18 sati) za druženje za sve članove rođene u veljači.

Prvi termin (17 sati) predviđen je za sve članove rođene od 1. do 15. veljače, uključujući i taj datum, te se pozivaju da najkasnije do 16.45 sati budu na platou s kojeg se ulazi na zapadnu tribinu.

Drugi termin (18 sati) predviđen je za rođene od 16. do 29. veljače te se pozivaju da najkasnije do 18 sati budu na platou s kojeg se ulazi na zapadnu tribinu.

Svi članovi koji tog dana dolaze u obilazak mogu se parkirati na klupskom parkingu koji se nalazi unutar trening kampa.

Pozivamo sve članove da zaključno s 26. veljače do 14 sati potvrde svoj dolazak na klupski mail: clanstvo@nk-rijeka.hr.