Igrači Rijeke podržali akciju koja život znači
29.08.2015.

Nogometaši HNK Rijeka Vedran Jugović, Marko Lešković i Moises Lima podržali su akciju darivanja krvi u organizaciji Crvenog križa, HNK Rijeka i Klub navijača Armada. Riječki nogometaši u subotu su se u jutarnjim satima družili s darivateljima krvi i podržali ih u ovoj humanoj akciji.

- Zbog treninga i utakmica nismo mogli darivati krv, ali drago nam je što smo barem na ovaj način uspjeli podržati ovu akciju. U ime HNK Rijeka hvala svima koji su se odazvali, znamo koliko to može nekome značiti, često spasiti i život, tako da doista svaka čast svima - rekao je Vedran Jugović.

Akciji je ukupno pristupilo 58 osoba od kojih je osam osoba prvi put darivalo krv.