Škola : 1. HNL pioniri : 11. kolo
Inter – Rijeka 0:0
11.11.2018.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju kod Intera iz Zaprešića (0:0) u utakmici 11. kola Prve HNL.

U utakmici bez pogodaka Rijeka na kraju nije uspjela iskoristiti neke od svojih prilika, a domaćin je dobro parirao riječkoj inicijativi.

Rijeka je konkretnija bila u nastavku utakmice, ali Begović i Buljanović u dvije akcije propustili su dvije prilike u srcu kaznenog prostora nakon ubačaja. Begović nije bio precizan udarcem glavom, dok je Buljanović pokušao udarcem nogom, ali također nije bio precizan.

Rijeka je zadnjih deset minuta igrala s igračem manje nakon što je Buić zaradio drugi žuti karton.