Škola : 1. HNL pioniri : 10. kolo
Inter – Rijeka 1:3
26.10.2015.

Pioniri Rijeke pobijedili su Inter 3:1 u utakmici 10. kola Prve HNL. Izabranici Andreja Miokovića na neugodnom gostovanju u Zaprešiću stigli su do četvrte pobjede i ostali su neporaženi u prvenstvu.

Rijeka nije dobro krenula u utakmicu, Dino Pasariček donio je vodstvo domaćinu u sedmoj minuti. Bijeli su se trgnuli u nastavku, već u drugoj minuti drugog poluvremena stigao je izjednačujući gol.

Krnjatić je ubacio, a Bilobrk udarcem glavom prebacio vratara Šarkanja - 1:1. Bio je to neophodan impuls koji je pokrenuo riječke nogometaše. Sedam minuta kasnije Krnjatić je ubacio, vratar Intera krivo procijenio let lopte - 1:2.

Rijeka je pobjedu potvrdila u 66. minuti. Jurica je odlično probio po desnoj strani, odigrao povratnu loptu za Bilobrka koji je lijepo pogodio - 1:3.