Škola : 1. HNL pioniri : 16. kolo
Inter – Rijeka 2:1
27.11.2016.

Pioniri Rijeke poraženi su na gostovanju kod zaprešićkog Intera 2:1 u utakmici 16. kola Prve HNL. U dosta blijedom izdanju Riječani nisu uspjeli nastaviti svoj pozitivan niz.

Do 38. minute igralo se bez pogodaka, a onda je Kovač doveo Inter u vodstvo. Nakon udarca iz kuta, Kovač je neometano primio loptu na rubu šesnaesterca i pogodio za 1:0.

U 48. minuti Grozdek je povisio na 2:0. Nakon igranja rukom u kaznenom prostoru, sudac je pokazao na bijelu točku. Margan je obranio kazneni udarac, ali odbijenu loptu Grozdek je pospremio u mrežu - 2:0.

Počasni pogodak za Rijeku postigao je Floridan. Primio je loptu blizu kaznenog prostora i poslao ju neobranjivo u suprotni kut za 2:1.

- Nisam zadovoljan kako smo odigrali. Dečki moraju biti svjesni da je liga dosta izjednačena i da se u svakoj utakmici od njih očekuje maksimalna trka, želja i zalaganje. Moramo gledati na sebe, svoju igru i svoj pristup ako hoćemo napredovati, rekao je trener Dario Dabac, trener Rijeke.