Škola : 1. HNL kadeti : 16. kolo
Inter – Rijeka 2:4
27.11.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su protiv Inter Zaprešića 4:2 u nedjelju odigranom susretu 16. kola Prve HNL. Bila je to utakmica u kojoj je Rijeka imala inicijativu i dominirala, a domaćin se u dva navrata vraćao.

Rijeku je u vodstvo doveo Nekić u 27. minuti. Nakon solo prodora Mitrovića dosuđen je jedanaesterac, a Nekić je bio precizan za 1:0.

Inter je ubrzo odgovorio i u 35. minuti došao do izjednačenja. Nakon jednog centaršuta Šinko je glavom pogodio za 1:1.

Na novo vodstvo Rijeke čekalo se do 56. minute. Smolčić je centrirao, a iz drugog plana se sjajno ubacio Hadžiisaku i pogodio za 2:1.

Šest minuta kasnije sijevnula je kontra Intera, a povratnu loptu u mrežu je pospremio Golub za 2:2.

Po treći put na utakmici, Rijeku je u vodstvo doveo Ivan Smolčić u 72. minuti. Dubinskom loptom Kuqi je pronašao Smolčića koji je bio precizan za 3:2.

U posljednjoj minuti utakmice Matulja je postavio konačan rezultat 4:2. Petrovićev sjajan solo prodor i poluvisoku loptu u peterac iskoristio je Matulja ju je pospremio iza leđa Horvata.