Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 3. kolo
Istra 1961 – Rijeka 0:2
18.09.2017.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Istru 1961 2:0 u utakmici trećeg kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Treću pobjedu u nizu Riječanima su donijeli Srdoč i Berisha.

Odmah u uvodnim minutama utakmice Rijeka je stigla do prednosti. U 3. minuti Imeraj je ubacio iz kornera, a Srdoč primio loptu i poslao ju iza leđa vratara Percana za 1:0.

Rezultat je potom mirovao do završnice utakmice kada je Berisha potvrdio pobjedu nogometaša Rijeke. Ovog puta u ulozi asistenta našao se Kumar čiji je ubačaj Berisha pretvorio u pogodak za 2:0.