Škola : Kup
Istra 1961 – Rijeka 4:2
13.12.2017.

Pioniri Rijeke poraženi su od Istre 1961 4:2 u utakmici osmine finala Kupa Hrvatske. Pogotke za Rijeku postigli su Valjan i Golemac.

Nezadrživ za obranu Rijeke bio je Bilić koji je postigao hat-trick, a tome je dodao i asistenciju. Istra je povela u 13. minuti preko Ostovića na asistenciju Bilića. Bilić se u strijelce prvi put upisao u 19. minuti kada je pogodio za 2:0.

Nadu Rijeci vratio je Valjan u 21. minuti. Burul se izborio za loptu na lijevoj strani i na drugoj stativi pronašao Valjana koji je glavom pogodio za 2:1.

Golemac je pogodio u 37. minuti. Zulliani je na povratnoj pronašao Dundovića. Njegov pokušaj obranio je Kolić, ali samo do Golemca koji je pospremio loptu u mrežu za 3:2.

Konačan rezultat postavio je Bilić u 48. minuti i time potvrdio prolazak Istre u daljnju fazu natjecanja.