Škola : 1. OL mlađi pioniri PD : 14. kolo
Istra 1961 – Rijeka II 3:1
04.06.2016.

Mlađi pioniri Rijeke II porazom na gostovanju kod Istre 1961 1:3 zaključili su nastup u ovosezonskom izdanju Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je u posljednje kolo ušla s bodom zaostatka za vodećom Istrom, ali u posljednjoj utakmici nije uspjela doći do pobjede koja bi donijela vrh.

Istra je povela golom Parezanovića u 23. minuti, a domaćin je udvostručio prednost autogolom Frankovića. Domaćin je pobjedu potvrdio preko Cukona u 48. minuti, a tri minute prije kraja Milanović je postigao počasni gol za Rijeku.