Ivan Močinić i Srećko Juričić
Iz medija : 1. Momčad
Ivan Močinić: Doživjeti stotu u bijelom
28.04.2015.

Ivan Močinić zasigurno će još dugo pamtiti utakmicu i pobjedu protiv »Istre 1961« iako je, otkada je krajem 2011. godine debitirao za prvu momčad »Rijeke«, sasvim sigurno odigrao barem desetak puno boljih partija od prošlonedjeljne. Močinić je, naime, u susjedskom derbiju obilježio vrijedan jubilej - stotu utakmicu u dresu »Rijeke«.

- Drago mi je što smo na moj stoti nastup pobijedili. Promijenilo se dosta toga od moje prve utakmice u Maksimiru koje se vrlo dobro sjećam. Promijenilo se dosta trenera, ali što je najhitnije »Rijeka« je narasla kao klub. Prošli smo puno toga od osvajanja Kupa pa do plasmana u Europsku ligu, a sada smo izrasli skoro u najbolji klub u državi. Drago mi je što sam dio svega toga. Nadam se da ću odigrati još barem sto utakmica u dresu »Rijeke«. Podjednako drage su mi sve utakmice i čast mi je bilo nastupiti u svakoj utakmici za »Rijeku« - rekao je Ivan Močinić u razgovoru za Novi list.

Cijeli razgovor Ivana Močinića za Novi list možete pogledati OVDJE.

mocinic
465 kB