1. Momčad
Ivan Vargić u Laziju: Nadam se da ću se od Rijeke oprostiti trofejem
02.02.2016.

Ivan Vargić, vratar Rijeke, karijeru će nastaviti u talijanskom prvoligašu Laziju. Vargić je potpisao ugovor za talijansku momčad, a drugi dio sezone provest će na posudbi u Rijeci tako da će se rimskom sastavu pridružiti tek na ljeto.

- Zahvaljujem se svima u klubu što su mi omogućili ovaj transfer. Jako sam zadovoljan i veselim se novim izazovima u talijanskom prvenstvu, rekao je Ivan Vargić.

Ivan Vargić u dresu Rijeke skupio je dosad 117 nastupa, te je bio dio ekipe koja je osvojila Kup Hrvatske i Superkup.

- Istodobno mi je jako drago što ću ostati u Rijeci do ljeta jer želim se oprostiti i zahvaliti navijačima, ljudima u klubu, trenerima i suigračima s bar još jednim trofejem, zaključio je Ivan Vargić.