2. Momčad
Ivica Kulešević: Bila mi je čast raditi u Rijeci
29.09.2015.

Ivica Kulešević više nije trener Rijeke II. Kulešević je u Rijeku stigao u prosincu 2014. godine, a prvu sezonu Treće HNL - zapad okončao je na odličnom drugom mjestu iza Dinama II.

- Drago nam je da je Ivica Kulešević bio dio projekta HNK Rijeka i da je pomogao mladim igračima u njihovom razvojnom putu. Želimo mu svu sreću u nastavku trenerske karijere  - rekao je Srećko Juričić, sportski direktor Rijeke.

Uz Kuleševića Rijeku će napustiti i pomoćni trener Dino Skender.

- Zahvaljujem Rijeci, bila mi je čast što sam bio dio ovako velikog kluba. Želim svima puno sreće i sportskog uspjeha. Hvala predsjedniku Damiru Miškoviću na prilici i želim mu puno sreće u nastojanju da Rijeka postane pravi europski klub što ovaj grad i zaslužuje. Hvala stručnom stožeru i svima koji su radili samnom u proteklom periodu - rekao je Ivica Kulešević.