Izvlačenje nagrada ‘Travanj na Kantridi’
15.05.2015.

Kako smo već objavili, u četvrtak je obavljeno neobično i zanimljivo izvlačenje dobitnika u nagradnoj igri 'Travanj na Kantridi'.
U priloženom videu možete pogledati kako je to izgledalo kad 25 – ero morčića Rijeke sprinta prema omotnicama i tko je od njih kome donio sreću.
S ovime polako završava akcija 'Travanj na Kantridi' u kojem je na adresu kluba bilo poslano gotovo 2000 omotnica.
Hvala Vam još jednom i na dolasku na Kantridu u travnju kao i na sudjelovanju u nagradnoj igri. Dobitnicima čestitke!

Kek i Mitrović izvukli preostale dvije nagrade

U petak su izvučena još dva dobitnika (nagrade su dresovi Marina Tomasova i Josipa Mišića) s obzirom da su u jučerašnjem izvlačenju bile dvije nevažeće omotnice.
Dva nova imena izvukla su iz kutije, nakon službene konferencije za novinare uoči utakmice s Zadrom, trener Matjaž Kek i igrač Matej Mitrović.
Dres Marina Tomasova dobija Marin Stanković, dok dres Josipa Mišića dobija Eni Karašin.

mitar-travanj-na-kantridi

Još jednom obavještavamo dobitnike da ćemo ih osobno kontaktirati te infomirati o terminu i načinu preuzimanja dresova.

Konačni popis dobitnika dresova HNK Rijeka:

Franjo Mohorić - Anas Sharbini
Karolina Sobotinčić - Ventsislav Hristov