Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 11. kolo
Jadran – Rijeka 2:0
17.11.2019.

Stariji pioniri Rijeke poraženi su od Jadrana 0:2 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bijeli su odigrali dobru utakmicu u kojoj nisu uspjeli postići pogodak unatoč brojnim prilikama dok je Jadran iskoristio svoje trenutke bolje igre u prvom poluvremenu.

Jadran je poveo u 22. minuti, Šabić je povukao solo akciju i u trku ušao u kazneni prostor,  te odigrao povratnu loptu nakon i pogodak Šušljika.

Rijeka je u nastavku krenula po izjednačenje, bijeli su pritiskali, ali nisu uspjeli zatresti mrežu.

Bijeli su na kraju bacili sve karte u napad, a domaćin je to kaznio novim golom Šušljika u sudačkoj nadoknadi (2:0).