Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 11. kolo
Jadran – Rijeka 4:1
17.11.2019.

Mlađi pioniri Rijeke poraženi su od Jadrana 1:4 u utakmici 11. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Bijeli su doživjeli drugi prvenstveni poraz u utakmici u kojoj je presudio fizički element. Rijeka je kroz posjed dolazila u prilike, ali bez preciznosti u realizaciji, dok je Jadran odigrao odlično u fazi obrane i iskoristio prilike u napadu.

Jadran je poveo u 12. minuti iz indirektnog udarca nakon što je Vrčić smirio rukom jednu odigranu loptu, a vratar Kovač uhvatio je u ruke na 10 metara. Jadran je odigrao kratku akciju i Buljan pogodio - 1:0.

Na otvaranju drugog dijela Žiković je s dvadesetak metara pogodio za 2:0. U 41. minuti Buljan je ponovo pobjegao zadnjoj liniji Rijeke i poentirao s deset metara (3:0).

Bošnjak je u 52. minuti pogodio za 4:0, a Rijeka je ublažila poraz u 59. minuti. Bistre je odigrao dubinsku loptu za Lergu koji je u trku ušao u kazneni prostor i poentirao (4:1).