1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 21. kolo
Jadranski derbi: HNK Rijeka ponovo Vas nagrađuje
15.02.2019.

Nogometaše Rijeke u subotu očekuje ogled protiv Hajduka, 152. Jadranski derbi, a navijači će i ovoga puta imati priliku osvojiti vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Najsretniji gledatelj na Jadranskom derbiju osvojit će dres Rijeke, a svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj domaćoj utakmici ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

I zato vidimo se na Jadranskom derbiju i ponesimo Rijeku do nove pobjede.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE