Još uvijek se isplati: kupite komplet ulaznica i navijajte za Rijeku
26.08.2016.

Još uvijek se isplati postati pretplatnik Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Iako je sezona počela i šest kola MAXtv Prve lige je iza nas, još uvijek se isplati kupiti komplet ulaznica i s tribina glasno navijati za vodeću momčad lige.

Cijene kompleta ulaznica, kao i pojedinačnih karata, značajno su jeftinije ako se učlanite u klub s čime stječete mnoge druge pogodnosti koje možete pronaći ovdje (bit će link na pogodnosti članova).

Ujedno, članovi stječu pravo kupnje dvije pojedinačne ulaznice po povlaštenoj cijeni, te u mjesecu kada slave rođendan ima ju priliku obići kamp HNK Rijeka i vidjeti prostorije, te kutkove kampa koji im inače nisu dostupni.

Jer ljubav prema svom klubu neraskidiva je veza za svakog navijača, a članstvo jedan od načina kojima se pokazuje privrženost klubu.

Nakon ogleda protiv Slaven Belupa na rasporedu je pauza, pa gostovanje kod Cibalije, a iduća domaća utakmica je veliki derbi protiv Dinama 17. rujna na stadionu HNK Rijeka. Kupite svoj komplet ulaznica i osigurajte svoje mjesto na tribinama.

pretplate11