Josip Brezovec - Foto by Tomić
1. Momčad
Josip Brezovec: Sretan sam što sam se vratio u Rijeku
12.01.2016.

Josip Brezovec vratio se u HNK Rijeka. Povratak s posudbe iz Spezije potez je kojega su svi zdušno pozdravili, Josip je navijačima, simpatizerima i svima koji prate klub u pamćenju ostao kao beskompromisan borac na terenu. Igrač za kojeg nema izgubljene lopte i koji će sigurno biti od velikog značaja u nastavku sezone.

- Sretan sam što sam se vratio u Rijeku. Prvi dojmovi su jako lijepi, klub je puno napredovao i nadam se da ćemo zajedno napraviti velike rezultate - rekao je Josip Brezovec.

Odlazak s Kantride bio je emotivan za Josipa, ali dolazak u kamp bio je potvrda da je napravio dobar potez.

- Prvi put sam u novom kampu i to nemaju i neki klubovi veći od Rijeke. Ekipa se može u miru pripremati i siguran sam da će Rijeka ići prema vrhunskim rezultatima - ustvrdio je Brezovec.

Josip Brezovec – povratak u Rijeku