1. Momčad
Josip Elez: Rijeka je klub na europskoj razini
23.06.2016.

Josip Elez novi je igrač HNK Rijeka. Elez je iz Lazija stigao na jednogodišnju posudbu s mogućnošću otkupa ugovora. Elez je prošlu sezonu proveo na posudbi u danskom Aarhusu.

- Moji dojmovi su jako dobri. Nisam očekivao da će sve biti na ovakvoj razini od organizacije nadalje. Rijeka je jako puno napredovala u proteklih nekoliko godina, razina Rijeke u organizaciji i svemu je na europskom nivou. Ovo je pozitivna stvar koju je Rijeka napravila za hrvatski nogomet, rekao je Josip Elez koji je je s prvom ekipom otputovao na priprem .

- Došao sam u Rijeku jer sam vidio da je klub napredovao. Za mene je to odlična stvar, za napredak u karijeri. Rijeka se može još dići i želim pomoći da ostvari što bolje ciljeve. Mislim da će Rijeka i ove godine biti na visokoj razini, zaključio je Josip Elez.