Škola : Pripremna
Juniori poraženi od seniora Lošinja
04.08.2015.

Juniori Rijeke poraženi su od seniora Lošinja (0:1) u pripremnoj utakmici odigranoj u utorak navečer na stadionu Robert Komen. U zanimljivom ogledu Lošinj je do pobjedničkog gola stigao u 59. minuti. Blašković je ostao sam pred Nicolettijem, ali nakon oklijevanja i "vaganja" vratara Rijeke nije uputio udarac. Činilo se da je prilika propala, ali riječki braniči nisu uspjeli očistiti opasnost, a Blašković nije propustio drugu priliku - 0:1

U zanimljivom ogledu odigranom po sparnom vremenu Lošinj je bolje krenuo u utakmicu. Rijeka je zaprijetila u sedmoj minuti, Marić se lijepo okrenuo u kaznenom prostoru, ali udarac nije bio precizan. Nekoliko minuta kasnije Cianci se lijepo oslobodio pratnje u kaznenom prostoru Rijeke, te pronašao Kauzlarića koji u odličnoj prilici nije uspio pogoditi gol.

Rijeka je u 20. minuti razvila brzu kontru koju je okončao Belobradjić udarcem ravno u vratara Radmana. U 24. minuti Belobrajdić izveo je korner, lopta je sve preletjela, a udarac Ilinčića  s crte je izbio Udović. Na drugoj strani Cianci je lijepo potegnuo s dvadesetak metara, ali lopta je otišla iznad grede.

Na otvaranju drugog dijela Lošinj je uspio pritisnuti Rijeku što je u konačnici rezultiralo golom. U 47. minuti Belobrajdić je oduzeo jednu loptu, ušao u kazneni prostor, ali prizeman udarac obranio je Radman. Minutu kasnije Lošinj je imao kontru četiri na dva, ali u konačnici Francetić je pucao preko grede. I Rijeka i Lošinj imali su nekoliko obećavajućih situacija, ali bez potrebne koncentracije u završnici.

RIJEKA (juniori) - LOŠINJ 0:1

Stadion Robert Komen. Gledatelja: 50. Sudac: Tadić. Pomoćnici: Jelenčić i Mrkela.

Strijelac: 0:1 Blašković (59').

RIJEKA: Nicoletti, Šarković, Biasiol, Turkalj, Tercolo, Vrdoljak, Torić, Ilinčić, Marić, Bjelobrajdić, A. Tomljanović. Još suigrali: M. Tomljanović, Svetić.

LOŠINJ: Radman, Malinić, Udović, Svetec (Pećar), Valenčić, Blašković, Francetić, Jergović, Brdar, Cianci, Kauzlarić.

Rijeka (juniori) – Lošinj 0:1 (16)