Škola : 1. HNL juniori : 14. kolo
Juniori Rijeke pobijedili Istru 1961
02.04.2016.

Juniori Rijeke pobijedili su Istru 1961 2:0 u utakmici 14. kola Prve HNL uzvrativši tako pulskom sastavu za poraz iz prvog dijela sezone. Juniori su u 14. nastupu stigli do četvrte pobjede ove sezone.

Rijeka je povela u 64. minuti. Siguran s bijele točke bio je Domagoj Prpić - 1:0.

Potvrdu pobjede riječki nogometaši čekali su do 84. minute. Majetić je nakon prodora odigrao za Kovačevića koji je zagradio loptu i odigrao povratnu za Prpića koji je odmjerenim udarcem drugi put na utakmici matirao vratara Petrovića - 2:0.