Škola : 1. HNL juniori : 2. kolo
Juniori Rijeke pobijedili Sesvete i izbili na prvo mjesto
05.11.2017.

Juniori Rijeke pobijedili su Sesvete 3:1 u zaostaloj utakmici drugog kola Prve lige izbivši na prvo mjesto ljestvice ispred Slaven Belupa, te Dinama i Hajduka koji imaju utakmicu manje, te ih čeka međusobni ogled početkom prosinca. Izabranici Renata Pilipovića odigrali su još jednu odličnu utakmicu u kojoj protivnik nije imao previše šanse.

Rijeka je povela u 12. minuti. Dukađin je iskoristio pogrešku vratara Sesveta i doveo Rijeku u vodstvo - 0:1.

U 33. minutu riječki nogometaši brzom akcijom izigrali su domaću obranu, a poentirao je Ristovski.

Rijeka je u prvom poluvremenu postigla dva pogotka, iako je mogla i uvjerljivije voditi s obzirom na broj prilika koje je stvorila.

Sesvete su se u igru vratile u 72. minuti kada je Pavlović zatresao mrežu u jednoj od rijetkih prilika.

Ipak, Rijeka nije dopustila iznenađenje. U 90. minuti krenula je brza kontra, Mitrović je izbio sam pred gol Sesveta i poentirao - 1:3.