Filip Fumić
Škola : 1. HNL juniori : 4. kolo
Juniori Rijeke remizirali protiv Slaven Belupa
26.09.2015.

Juniori Rijeke remizirali su protiv Slaven Belupa u 4. kolu Prve lige. Izabranici Darija Dabca tako još uvijek čekaju prvu pobjedu, a uz malo sreće ona je mogla stići protiv gostiju iz Koprivnice. Rijeka je imala svoje prilike koje u konačnici nije iskoristila.

Sve je dobro krenulo za izabranike Darija Dabca. U 13. minuti Fumić je ubacio iz slobodnog udarca s lijeve strane, a Cvetković na drugoj strani pogodio praznu mrežu - 1:0. Gosti su uzvratili 13 minuta kasnije kada je poentirao Silvio Mihić - 1:1.

Fumić, Baraba i Iličić imali su svoje prilike, ali vratar Bilandžić bio je na visini zadatka. Veliku priliku imao je i Nikola Marić kada je njegov pokušaj iz blizine obrani Bilandžić.