Škola : Pripremna
Juniori Rijeke remizirali, stariji pioniri pobijedili Koper
05.12.2016.

Juniori i stariji pioniri Rijeke u petak su odigrali pripremne utakmice na gostovanju protiv Kopera.

Juniori su remizirali 1:1, ispustivši pobjedu u posljednjom minuti utakmice.  Rijeka je u vodstvo došla preko Iličića. Nakon ukradene lopte Dukađin je sjajno poslužio Iličića koji je pospremio loptu u mrežu za 1:0.

U posljednjoj minuti utakmice, nakon pogreške obrane, Koper je uspio postići izjednačujući pogodak.

Pioniri Rijeke (2003.) uvjerljivo su slavili 4:1. Za vodstvo je pogodio Matija Frigan nakon povratne lopte Zulianija. Na 2:0 je povisio Milanović nakon udarca iz kuta.

Nakon toga Koper je smanjio na 2:1. Poslije slobodnog udarca, u gužvi su se bolje snašli slovenski nogometaši i vratili su se u utakmicu.

Međutim, Rijeka je bila bolji suparnik, te je nakon dubinske lopte Dundović zaobišao vratara i povisio na 3:1. Pobjedu je potvrdio Lazar koji se najbolje snašao u šesnaestercu nakon udarca iz kuta.