1. Momčad : 1. HNL juniori : 6. kolo
Juniori Rijeke slavili kod Hrvatskog dragovoljca
09.10.2016.

Juniori Rijeke u nedjelju su u utakmici 6.kola Prve HNL na gostovanju u Sigetu pobijedili Hrvatski dragovoljac 2:1. Unatoč lošem terenu, Riječani su se bolje snašli i već u prvom poluvrijemenu riješili utakmicu u svoju korist.

U sedmoj minuti Šantek je pronašao Iličića koji je precizno pogodio suprotni kut za 1:0. Ubrzo zatim, u 20. minuti ponovo je Šantek sjajno proigrao Vizingera koji je pobjegao čuvarima i povisio na 2:0.

Dvije minute kasnije Šalić je bio precizan za domaćina s bijele točke za 2:1.

Do kraja prvog dijela većih uzbuđenja nije bilo. Prve prave prilike izrađene su u drugom dijelu utakmice.

U nekoliko navrata Rijeka je mogla povećati prednost i mirno dočekati kraj utakmice, ali nepreciznost napadača sačuvala je domaćina od uvjerljivijeg poraza.