Škola : 1. HNL kadeti : 5. kolo
Kadeti pobijedili Cibaliju i nastavili odličan niz
20.09.2015.

Kadeti Rijeke nastavili su nizati odlične rezultate. U prvoj domaćoj prvenstvenoj utakmici ove sezone izabranici Damira Jagačića pobijedili su Cibaliju 2:0 i tako su u četvrtom ogledu stigli do treće pobjede i desetog boda ove sezone. Ujedno, treba uzeti u obzir da Riječani u obje konkurencije (pioniri, kadeti) imaju utakmicu manje te ih u srijedu na domaćem terenu očekuje derbi protiv Hajduka.

Rijeka je pitanje pobjednika riješila u prvih dvadeset minuta. Jakov Mioč načeo je mrežu gostiju u četvrtoj minuti, dok je Franko Kovačević novim pogotkom potvrdio pobjedu.

Rijeka – Cibalia 2:0 (25)