Škola : 1. HNL kadeti : 13. kolo
Kadeti pobijedili HAŠK 3:1 i skočili na drugo mjesto
06.11.2016.

Kadeti Rijeke u nedjelju su pobijedili HAŠK 3:1 u utakmici 13. kola Prve HNL. Od samog početka Rijeka je razvila svoju karakterističnu pas igru koju je naposlijetku okrunila s tri pogotka.

Neuhvatljiv za obranu HAŠK-a bio je Mitrović, koji je najprije u 9. minuti doveo Rijeku u vodstvo 1:0, da bi samo četiri minute kasnije ponovo pobjegao pažnji obrane i rutinski pogodio za 2:0.

HAŠK je odgovorio nakon akcije u 27. minuti susreta koju je okončao Surjan i smanjio na 2:1.

Međutim, Riječani nisu dopustili da ih primljeni pogodak omete te su nastavili s pritiskom i tražili pogodak.

Čekali su do 58. minute kada je nakon ubačaja Petrović petom skrenuo loptu koja se odbila od Ante Tomaševića iznenadivši time vratara Beljana - 3:1.

Ovom pobjedom Rijeka se vratila na drugo mjesto prvenstvene ljestvice.

Rijeka – HAŠK 3:1 (30)