Škola : 1. HNL kadeti : 7. kolo
Kadeti pobijedili Slaven, Mitrović donio slavlje u završnici
24.09.2016.

Kadeti Rijeke pobijedili su Slaven Belupo 2:1 u utakmici 7. kola Prve HNL i na taj način nastavili sjajan niz pobjeda u prvenstvu. Naime, riječki nogometaši dosad su odigrali šest utakmica i ubilježili isto toliko pobjeda.

Igrala se predposljednja minuta utakmice, Hadžiisaku je pronašao Mitrovića koji je pogodio za 2:1 i veliko slavlje Riječana.

Rijeka je dobro otvorila susret, agresivno i čvrsto te već u četvrtoj minuti iskoristila svoju prednost kada je Nekić iskoristio gužvu i pogodio za vodstvo Rijeke - 1:0.  Tim rezultatom otišlo se na poluvrijeme.

U drugom dijelu Belupo se probudio i iskoristio nepažnju riječke obrane te je Ivan Dolček u 56. minuti pogodio za izjednačenje - 1:1.

Pravodobnim izmjenama trener Edo Flego osvježio je momčad Rijeke koja je ubacila u višu brzinu i stvorila pritisak, te u samoj završnici stigla do zaslužene pobjede.

Rijeka – Slaven Belupo 2:1 (15)