Škola : Turniri
Kadeti Rijeke na turniru prijateljstva u Bijeljini
24.05.2016.

Kadeti Rijeke (2000. godište) u ponedjeljak su otputovali na turnir prijateljstva što se održava u Bijeljini. Izabranici Zdravka Šimića lani nisu uspjeli izboriti polufinale turnira, dok će u ovom izdanju igrati u konkurenciji 16 ekipa igrati u skupini s OFK Beogradom, Slobodom i Sutjeskom.

- Radi se o jakom turniru u ovom uzrastu koji raste iz godine u godinu. Naravno, cilj nam je, kao i uvijek, predstaviti naš klub u najboljem svijetlu, ostaviti što bolji dojam na travnjaku i pokušati izboriti drugi krug nakon čega je sve moguće, rekao je Zdravko Šimić, trener kadeta Rijeke.

Rijeka u prvom kolu skupine D u utorak igra protiv Sutjeske (17.30). Prema najavama organizatora utakmice će prenositi Sportklub, a ogled protiv Sutjeske moći će se pratiti na drugom programu Sportkluba.

U srijedu Rijeku očekuje ogled protiv Sloboda, a nastup u skupini zaključit će u četvrtak ogledom protiv OFK Beograd.