Luka Baraba
Kadeti Rijeke pobijedili Cibaliju u Sarajevu
18.06.2015.

Kadeti Rijeke pobjedom protiv Cibalije 3:2 otvorili su nastup na turniru "Igraj fudbal, živi život" što se održava u Sarajevu. Tri pogotka za Rijeku postigao je Luka Baraba. Riječki nogometaši poveli su 2:0 pogocima Barabe u 30. i 50. minuti, gosti su smanjili u 55. minuti. Baraba je treći pogodak zabio u 70. minuti, a Cibalija je u završnici uspjela samo smanjiti rezultat. Za Cibaliju je dva gola postigao Marko Martinković koji je za Rijeku nastupio na Kvarnerskoj rivijeri.

U drugoj utakmici Željezničar je pobijedio Crvenu zvezdu 4:2. Rijeku u drugom kolu u petak očekuje ogled protiv Crvene zvezde (15 sati).

RIJEKA: Nicoletti, Režabek, Zvono, Klenovšek, Bilić, Ćaćić, Baraba, Prpić, Vizinger, Dunić, Rilov. Još su igrali: Vrdoljak, Svetić, Prebeg, Iv. Lepinjica, Šimunović.