Škola : 1. HNL kadeti : 8. kolo
Kadeti Rijeke pobijedili Šibenik i zadržali priključak u borbi za vrh
11.10.2015.

Kadeti Rijeke pobijedili su Šibenik 2:0 u utakmici 8. kola Prve HNL. Izabranici Damira Jagačića upisali su očekivane bodove nanijevši Šibeniku sedmi poraz u osmoj utakmici ove sezone.

Rijeka je povela u 10. minuti, Dino Dukađin najbolje se snašao u kaznenom prostoru i jedan odbijanac pospremio u mrežu 0:1. Rijeka je kroz utakmica propustila realizirati niz prilika, a potvrda nove pobjede stigla je u 44. minuti.

Kovačević je odlično otvorio prostor kroz sredinu, Šantek je gurnuo dubinsku loptu za Dukađina koji je izbio sam pred vratara. Napadač Rijeke zaobišao je Goretu i poentirao drugi put na utakmici - 0:2.

- Imali smo puno izglednih prilika koje nismo iskoristili. Bili smo puno konkretniji, po broju šansi pobjeda je trebala biti uvjerljivija, ali u završnici nismo bili precizini, a i vratar Šibenika odlično je branio. S druge strane nismo im ostavili previše prilika u napadu - rekao je Damir Jagačić, trener kadeta Rijeke.