Škola : 1. HNL kadeti : 10. kolo
Kadeti Rijeke pobijedili Slaven i stigli do sedme pobjede
15.10.2017.

Kadeti Rijeke pobijedili su Slaven Belupo 3:2 u utakmici 10. kola Prve lige. Rijeka je stigla do sedme prvenstvene pobjede.

Rijeku je u vodstvo doveo Omerović u 28. minuti. Ajanović je gurnuo loptu u prostor, a Omerović s četrnaest metara pogodio donji desni kut vratara za 1:0.

Na 2:0 povisio je Biškupović u 40. minuti. Legović je pucao glavom nakon ubačaja iz kuta, Jakupak zaustavio pokušaj rukom, a sudac Jelenčić pokazao na bijelu točku.

Biškupović je preuzeo odgovornost i precizno pogodio, uz samu stativu, donji lijevi kut - 2:0.

Slaven Belupo je smanjio na otvaranju drugog dijela. Kožarić je ubacio iz slobodnog udarca, a Marijanović glavom pospremio u donji lijevi kut - 2:1.

Rijeka je odgovorila u 68. minuti. Hodža je nakon ubačaja s lijeve strane primio loptu u kaznenom prostoru i pospremio je u mrežu za 3:1.

Konačan rezultat postavio je Brković u 70. minuti. Nakon igranja rukom u kaznenom prostoru, Brković je sigurno realizirao najstrožu kaznu za 3:2.

Rijeka – Slaven Belupo 3:2 (18)