Škola : Kup kadeti
Kadeti Rijeke pobijedili Zadar i izborili četvrtfinale Kupa
22.02.2017.

Kadeti Rijeke u srijedu su svladali Zadar rezultatom 4:0 te se tako plasirali u četvrtfinale Kupa Hrvatske.

Rijeka je bolje otvorila utakmicu i već u 8. minuti došla u vodstvo. Hadžiisaku je uputio oštar centaršut koji je prošao ispod vratara Zadara koji nije najbolje reagirao - 1:0.

Samo pet minuta kasnije, u 13. minuti, Zrilića je srušio vratar Demo, a kazneni udarac iskoristio je raspoloženi Hadžiisaku - 2:0.

Na prvu pravu prijetnju gostiju čekalo se do 25. minute kada je Ivan Smolčić srušio Bobića u kaznenom prostoru. Međutim, Stojčevićev udarac s bijele točke otišao je pored gola.

Potom se u prilici našao Biškupović koji je sam izašao pred vratara, ali je Demo zaustavio taj pokušaj.
Posljednju priliku u prvom dijelu imao je Matulja koji je nakon Biškupovićevog ubačaja zatresao gredu.

I drugi dio utakmice pripao je Rijeci.

U 49. minuti Zrilić je pogodio za 3:0. Hadžiisaku je ubacio s lijeve strane, a na drugoj vratnici Zrilić je pospremio loptu u mrežu.

Potom su se u prilici našli Mitrović, Bušnja i Zrilić, ali nedostajalo je preciznosti. Pokušao je Nekić iz slobodnog udarca, međutim greda je još jednom spasila Zadar.

Posljednji pogodak na utakmici djelo je Zrilića. Svoj drugi pogodak na utakmici postigao je nakon ubačaja Jurešića te tako postavio konačan rezultat 4:0.

Rijeka – Zadar 4:0 (33)