Škola : Turniri
Kadeti u četvrtak protiv Atletica: ‘Predstavit ćemo klub i grad u najboljem svijetlu’
16.03.2017.

Kadeti Rijeke u četvrtak u 16 sati po srednjoeuropskom vremenu protiv Atletico Madrida igraju susret polufinala na turniru u Al Dhafri.

- Atletico Madrid je jedna od najboljih mladih momčadi Europe i doputovali su s najjačom ekipom isto kao i Barcelona, rekao je Edo Flego, trener kadeta Rijeke.

- Željno očekujemo utakmicu i čast nam je da smo u društvu takvih europskih velikana i ovo je izvrsna prilika za učenje, dodao je trener kadeta.

Kadeti su na put krenuli u ponedjeljak ujutro, na odredište su stigli u ranim jutarnjim satima u utorak.

- Uvjeti su super, tereni, kamp, hotel, prehrana...  Postoji još uvijek prilagodba od puta i vremenske razlike, pa se osjeća mali umor i malaskalost, rekao je Flego koji ne sumnja da će Rijeka ostaviti dobar dojam.

-  Predstavit ćemo klub i grad u najboljem svijetlu, a ako nam se pruži i najmanja prilika pokušat ćemo je iskoristiti, zaključio je Edo Flego.