Kimi Commerce – prvi moderni riječki salon keramike i sanitarija
16.03.2019.

Pogodnost koja se ne propušta je sigurno i ona koja nam dolazi iz Kimi Commerca, trgovine i prvog modernog riječkog salona keramike i sanitarija.  Naime, Kimi Commerce u svojim salonima u Viškovu, Crikvenici te u novom premium Ambienta Plus salonu na Kukuljanovu svim članovima HNK Rijeka daje 20 % popusta na keramiku te 15 % popusta na ostali asortiman.

U svojoj ponudi Kimi Commerce, koji u Rijeci posluje još od 1992.,  prije svega ima odličan izbor keramičkih pločica iz Italije i Španjolske, a zatim i sanitarija, parketa te druge kupaonske opreme za svačiji ukus. U Kimi Commercu se poseban napor ulaže u to da se klijentima na jednom mjestu ponudi sve što im je potrebno za kvalitetno opremanje njihovog životnog prostora.

Među tvrtkama sa kojima Kimi Commerce posluje svakako treba istaknuti Ceramicu Del Concu i Marazzi s više od 5000 kombinacija boja, formata i dezena.Također uz raznoliku ponudu hidromasažnih kada i kabina, u ponudi Kimi Commercea možete pronaći  i vrhunski kupaonski namještaj Mobilduenne.

Iz Kimi Commercea poručuju kako se raduju vašem dolasku!